Ο συντονιστής του έργου sustain4rural και διευθυντής του οργανισμού ECECT.eu, παρευρέθηκε στο Συνέδριο Γραφείου Επιτρόπου περιβάλλοντος “Πράσινη Μετάβαση”, μέσα στα πλαίσια του έργου Sustain4Rural.
![](https://sustain4rural.eu/wp-content/uploads/2023/04/321170726_553545009648968_7969357664451170259_n-1.jpg)
![](https://sustain4rural.eu/wp-content/uploads/2023/04/321212900_875704566886015_7634462121735841327_n-1024x768.jpg)
![](https://sustain4rural.eu/wp-content/uploads/2023/04/321354348_514845017281854_8210996025759185995_n-1024x768.jpg)
![](https://sustain4rural.eu/wp-content/uploads/2023/04/321129696_1279658959246731_5055245799854945272_n-1024x768.jpg)
![](https://sustain4rural.eu/wp-content/uploads/2023/04/321017914_563839898441075_2489367249390599551_n-1024x683.jpg)
Ο συντονιστής του έργου sustain4rural και διευθυντής του οργανισμού ECECT.eu, παρευρέθηκε στο Συνέδριο Γραφείου Επιτρόπου περιβάλλοντος “Πράσινη Μετάβαση”, μέσα στα πλαίσια του έργου Sustain4Rural.